banner image
ŞİRKET PROFİLİ

Ağahan'ı yakından tanıyın!

2008 yılında Muhammed Korkmaz tarafından kurulan Ağahan, Mimarlık, mühendislik, yapı denetim ve iş sağlığı güvenliği alanlarında hizmet vermektedir.

ŞİRKET PROFİLİ!

2008 yılında İç Mimar Muhammet KORKMAZ tarafından kurulan Ağahan; danışmanlık, taahhüt işleri, tasarım, genel müteahhitlik, anahtar teslim inşaat  ve gayrimenkul geliştirme alanında yükselen bir grafiğe sahiptir. Ağahan 2008 yılından bugüne geleneksel değer ve üretim ahlakını koruyarak, değişikliklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Bu amaç doğrultusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel takım çalışanlarıyla insanlarımıza kaliteli ve rahat yaşam standardı sağlamaktadır. Sektörde kalıcı olma hedefi firmamızın değişmeyen ilkeleri arasındadır.

Tüm projelerimizde siz değerli müşterilerimize hizmet kalitesi ve profesyonellikten ödün vermeden büyük bir titizlikle çalışmalar sürdürmektedir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece yapım süreci değil sonrasında da müşteri  memnuniyeti dikkate alınarak, gerekli hizmet ve destek devam etmektedir.

Ağahan grup firması tasarlanan tüm projelerinde; çevresel hassasiyetleri göz önünde tutarak daha yaşanılabilir, çağımız koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alan, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan projelere imza atmaktadır.

OSGB Nedir?

İşyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunan, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nca yetkilendirilen birimdir. İş sağlığı ve güvenliği herkesin hakkıdır. OSGB’ler İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri yönetmeliğine ve yasal düzenlemelere göre en az 1 işçinin çalıştığı işyerlerine; iş güvenliği ve iş sağlığı konularında işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve diğer sağlık personeli ile hizmet sunan kuruluşlardır.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ NEDEN GEREKLİDİR?

İş kazalarının %56’sı 1 – 49 çalışanı olan iş yerlerinde görülmektedir. İş kazalarının hem çalışan hem işyeri açısından bazı zamanlarda telafi edilemez sonuçları olmaktadır. OSGB hizmetleri, hem işveren hem de çalışan açısından en başta insan sağlığını ve hayatını koruma merkezlidir. İş sağlığı ve güvenliği kültürü sadece iş kazalarını azaltmakla sınırlı kalmaz. İş yerinizdeki verimliliği artırır. Çalışanlarınızın kalite standartlarını ve işyerine olan saygısını, bağlılığını artırır. ISO standartları uygulamalarının daha sağlıklı uygulanmasını sağlar.

NEDEN BİR OSGB İLE ÇALIŞMALISINIZ?

Yasal zorunluluklar, iş verenin yükümlülüleri, 6331 sayılı kanun çerçevesinde sorumlu olduğunuz tüm hizmetleri tek bir kuruluştan almış olursunuz. İş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, diğer sağlık personelini bünyenizde çalıştırma yükümlülüğünüz olmayacaktır. Bu personelin tüm sosyal ve güvenlik hakları hizmet aldığınız OSGB’nin sorumluluğundadır. Döküman ve raporların tek bir kuruluş tarafından düzenlenmesi, arşivlemesi herhangi bir denetim sırasında size avantaj sağlayacaktır. Tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarınızın tek bir kuruluş tarafından yapılması, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. OSGB’ler bir çok firmaya hizmet vermektedir. Bu sebeple iş sağlığı ve güvenliği konusunda daha geniş bir vizyon ile size hizmet sunmaktadır.

EKİBİMİZ

Birlikte Güçlüyüz!

Sefer Tüylüoğlu
Genel Koordinatör
Tamer Dilmaç
İş Güvenliği Uzmanı
Didem Altaş
İşyeri Hekimi
Nazlı Karakoyun
İŞYERİ HEMŞİRESİ