banner image
HİZMETLER

BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmaları, yasal gerekliliğin ötesinde risklere maruz kalabilen çalışanlar ve ilgili taraflar için, riskleri yok etmek veya minimuma indirmek açısından önemlidir. AĞAHAN OSGB, bünyesinde görevlendirdiği A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarıyla, İşyeri Hekimleriyle ,Diğer Sağlık Personelleriyle ve konularında uzmanlaşmış mühendisleriyle firmalara en iyi hizmeti sunmaktadır.

Danışmanlık Hizmetlerimiz; işyerinin incelenmesi ve ön durum tespiti, risk analizinin hazırlanması, isg kurulunun oluşturulması ve iştiraki, işyerinin periyodik olarak denetlemesi ve raporlanması, işletme için gerekli olan dokümantasyon yapısının hazırlanması, acil durum çalışmalarının yürütülmesi, yönetici ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, iş müfettişlerinin gerçekleştireceği denetimlere firmanın hazırlanması ve iştirak edilmesi vb konuları içermektedir. Bu amaçla uzman dışında, koordinatör bir uzman tarafından denetimler yapılarak firma denetime hazırlanır. Mevzuat değişikliklerinden firmalar haberdar edilir. Kaza olması durumunda kaza sonrası kaza-araştırma raporları oluşturulur. Düzeltici faaliyetlerin belirlenmesinde teknik destek verilir. Ağahan OSGB merkez telefonlarından, e-posta adreslerinden, faksından ve ilgili uzman personelden sürekli olarak danışmanlık hizmeti alınabilir.

Müşterimiz değil, “ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ” olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her an bizi yanınızda bulabileceksiniz.